Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

ERGİN Çelik Yapı için kalite, hayallerinizi bizlerle paylaştığınız an başlar. Proje çiziminden detayların çözümüne, detayların çözümünden üretime, üretimden montaja, montajdan teslime hayallerinizin gerçekleştiğini gördüğünüz ana kadar geçen tüm aşamaları, çalışanları, tüm teknik donanım ve çevreyi içine alır KALİTE.

Bizim için her şeyden önce müşterilerimizin memnun edilmesidir KALİTE. Bu memnuniyet çerçevesinde yapılan işin itinalı, hızlı üretilmesi, sorunsuz teslimatı ve sağlam yapılar gerçekleştirilmesi bizim için kalite kavramını tanımlar. Müşterilerimize duyduğumuz saygı, gösterdiğimiz ilgi bizi farklı kılan diğer özelliklerdir.

Ergin Çelik Yapı, çağdaş üretici profilinde son teknolojisi ile sosyal sorumluluklarının farkında, müşterilerinin beklentilerine her an cevap vermeye hazır ve cevap veren kaliteye gerçek bakarak üretim yapan ve hizmet sunandır.

Ergin Çelik Yapı tüm faaliyetlerinde;

  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı,
  • Hizmet içi eğitimleriyle kadrosunu güçlendirmeyi ve teknoloji takipçisi olmayı,
  • Uzman eleman kadrosu ve tedarikçilerle iş ortaklığı içinde bulunmayı,
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutmayı,
  • Sistemli çalışmayı ve sağlam yapılarla karşılaşmanızı sağlamayı,
  • Farklı, güvenilir, gelişime açık ve geleceğe yol alan bir firma olmayı,

Benimser ve amaç edinir.

KALİTE, ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Eğitime ve iletişime önem vererek, çalışanlarımızın kalite çevre ve iş güvenliği bilincini arttırmak, Müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve böylece müşterilerimizin beklentilerini karşılamak,

Uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün tedarik ederek, zamanında teslim etmek,

Çevre etkilerini ve iş güvenliği ile ilgili riskleri kontrol altına tutarak performansımızı sürekli iyileştirmek, çevre kirliliğini önlemek.

Kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği sistemi standartlarını uygulayarak, mevzuatlara ve yasalara uyarak sürekli iyileşmeyi sağlamak politikamızdır.

Copyright © 2021 Ergin Çelik Yapı

Scroll to Top