Anahtar Teslim İnşaat

ANAHTAR TESLİM İNŞAAT HAKKINDA

Ülkemizin inşaat sektöründe faaliyet gösteren genel müteahhitlik firmaları arasında ERGİN ÇELİK YAPI, özellikle prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir.

Bu ayrıcalıklı konum, ülkemizin önde gelen birçok özel ve resmi kuruluşların, ihtiyaç duydukları binaların yapımı için özellikle ERGİN ÇELİK YAPI'yı seçmiş olmaları sürecinde ve bu süreç neticesinde kazanılmıştır.

ERGİN ÇELİK YAPI, kuruluş tarihi olan 1972 yılından bugüne kadar, çok sayıda alışveriş merkezi ve ofis binasının yapımını tamamlamış, kaliteli işçilikleriyle öne çıkan bu projelerin birçoğu, ülkemizin mimari yapıtları arasında önemli mihenk taşları oluşturmuştur.

Konut/ticari inşaat/gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan Ergin Çelik Yapı, entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim hizmet vermektedir.

Ergin Çelik Yapı, hem yurt içi hem de yurt dışı projelerinde, betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. A'dan Z'ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder. Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirme, yönetimi, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır.

ÇELİK SİSTEM, mevcut sistemler arasında depreme en çok dayanıklı olan sistemdir.

Copyright © 2021 Ergin Çelik Yapı

Scroll to Top